Перманентний макіяж

Перманентний макіяж – це створення ефекту  макіяжу на очах, губах та повіках, відновлення ореолів грудей, комуфляж шрамів та рубців

За допомогою спеціальної машинки з голкою  вводять штучний пігмент у верхні шари епідермісу. Напилення не глибше 1-1,5 мм.

Перманентний макіяж допоможе виправити недоліки зовнішнього вигляду.

Як проходить процедура ПМ:

  • На першому етапі намальований ескіз маркером або олівцем: на повіках - стрілка, така як повинна бути, на губах і бровах - контур, для якого барвник не повинен виходити за межі.
  • Після того, як ескіз намальований, в шкіру втирається місцевий анестетик у вигляді спеціального крему, і тільки потім починається процес введення пігменту.

Пудрове напилення.  Ця техніка підійде тим, хто любить м’який природний вигляд і уникає чітких ліній і гострих кутів в макіяжі. Використовуючи пігменти різних відтінків і роблячи розтягування від світлого до темного, майстер досягає ефекту розтушування  та плавного переходу кольору. Ця методика застосовується для брів та губ, але найчастіше використовується для напилення брів.

Акварельна техніка. Ця техніка найчастіше використовується на губах: косметолог малює контур більш темним барвником, а губи заливає пігментом на тон світліше. Губки «Акварель» виглядають максимально природно, гармонійно, і в той же час соковито та яскраво. 

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТПриємний сюрприз, який оцінять ваші близькі