Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок

Стопа людини – це фундамент для тіла. Вона виконує важливу функцію – амортизації і погашення ударних навантажень при ходьбі, бігу, стрибках. Завдяки цьому, ударні навантаження не руйнують суглоби, що знаходяться вище: гомілкоступневі, колінні, кульшові суглоби і диски хребта. Завдяки цьому природньому механізму зберігається здоров’я всього опорно-рухового апарату.
Амортизуючі властивості стопи можливі за рахунок особливої будови – наявності поперечного та поздовжнього арочних склепінь.
Протягом життя під дією ваги людини, а також через слабкість м’язів стопи, арки можуть зменшуватися і зникати. Так розвивається плоскостопість, яка є відправною точкою для багатьох ортопедичних захворювань.
Носіння устілок дозволяє запобігти цьому процесу. Устілка підтримує обидва склепіння стопи і компенсує (усуває) вплив плоскостопості.

Індивідуальні ортопедичні устілки виготовляють для лікування:

  • Плоскостопості
  • П'яткової шпори
  • Кісточок на ногах
  • Завалу гомілкоступневого суглобу / колін / тазу
  • Викривлення хребта
  • Грижі і інших захворювань хребта

Діагностика ніг і стоп

Функціональна діагностика та огляд на плантографі проводяться безпосередньо перед виготовленням устілок. Ми проводимо заміри, визначаємо наявність вальгусного або варусного завалу гомілкоступневих суглобів, колін, наявність перекосу таза або різниці в довжині ніг.
Відображення на плантоскопі дозволяє визначити наявність, вид, і ступінь плоскостопості.
Ця діагностика потрібна для виготовлення правильної, ефективної устілки.

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТПриємний сюрприз, який оцінять ваші близькі